Web Tasarım ve HMTL/CSS eğitimi.

Phtoshop İle Başından Sonuna Bir Web Sitesi UI Tasarımı ve HTML/CSS Kursu.
Creative Agency

Tasarım ve Konsept

Kur içeriği Web tasarımının detaylarını ve öncesinde yapılacak tüm hazırlıkları da kapsayan detaylı bilgeler sunuyor.

Creative Agency

UX & UI Tasarımı

Bu kurs ile Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) ve Kullanıcı Arayüz Tasarımınında ileri seviyelere ulaşabilirsiniz.

Creative Agency

HTML & CSS

Photoshop ile yapılan tasarımın HTML/CSS ile arayüz kodlamasını yapmayı ve bir tasarımın web tarayıcısında nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.

About Images

Kurs Hakkında

Bu kurs ile beraber hiç bir tecrübeniz olmasa bile bir web sitesini başından sonuna tasarlayacak ve bunu bir web tarayıcısında çalışır hale gelmesi için gerekli öğrenimleri alacaksınız. Kurs boyunca Adobe Photoshop programının temellerini, arayüzünü, fotoğraf düzenlemelerini, renklerle çalışmayı öğrenecek ve Photoshop'da bir web sitesi tasarımı nasıl yapılır uygulamalı olarak göreceksiniz. Adobe Creative Cloud uygulamasın bir parçası olan "Typekit Font"u ve "Adobe Color" nasıl kullanabileceğinizi de öğreneceksiniz. Daha önce hiç Photoshop'u kullanmamış ya da program hakkında az bir bilgiye sahip kursiyerler bu kursun sonunda Photoshop'u rahatlıkla kullanmaya başlayıp ileri düzey tasarım prensiplerine hakim olacaklardır.

Bu kursu diğer eğitimlerden ayıran en önemli yanı, web tasarım konularını parça parça anlatmak yerine bir web sitesi tasarımını ve Arayüz Kodlamasının (HTML/CSS) başından sonuna uygulamalı olarak anlatıp bir web tarayıcısında çalışır hale gelene kadar tüm süreçleri öğretmesidir.